Darmowa dostawa 24h
Darmowy zwrot do 14 dni
Kup teraz zapłać za 30 dni
Język:

iPhone 8

Ostatni (pomijając iPhone SE 2020) i najmocniejszy model produkowany w klasycznej linii, która charakteryzowała przez 5 lat telefony marki Apple. Zaprezentowany równocześnie z modelem X, iPhone 8 to smartfon cechujący się doskonałą szybkością i responsywnością, 64 lub 256GB pamięci, wyposażony w sprawdzone technologie i rozwiązania i pozwalający na cieszenie się kompatybilnością z innymi urządzeniami ekosystemu Apple – a przy tym oferowany w znacznie przystępniejszej cenie. To dzisiaj jeden z najlepiej wypadających urządzeń pod kątem stosunku ceny do oferowanych możliwości i bez wątpienia jeden z najlepszych „wejściowych” modeli do świata Apple. Decydując się na powystawowy lub używany iPhone 8. generacji, nabywasz nie tylko kompaktowe urządzenie, jakich dzisiaj coraz mniej na rynku, ale także możesz skorzystać z wciąż flagowej wydajności, dobrej baterii i niezłego aparatu. Smartfon wciąż jest wspierany przez producenta i korzysta z na bieżąco dodawanych funkcjonalności, dzięki czemu działa coraz lepiej i jest coraz bardziej uniwersalny. A to wszystko w cenie, za jaką można by nabyć „średniopółkowca” konkurencji.

Filtruj

iPhone 8 to przede wszystkim ładne urządzenie – nie tylko wykorzystanie metalu, ale także po raz pierwszy zastosowane w iPhone szklane plecki, sprawiają, że naprawdę może się ono podobać. Z jednej strony nawiązuje do klasycznej linii wyznaczonej przez model 6. generacji, a z drugiej zawiera w sobie nowe akcenty, jak chociażby szklane plecki umożliwiające ładowanie bezprzewodowe, nowy czerwony kolor (występował wcześniej tylko w modelu 7) i charakterystyczną, wystającą soczewkę aparatu. Procesor A11 Bionic w połączeniu z 2 GB RAM i pamięcią NVMe również dzisiaj zapewnia natychmiastową odpowiedź na stawiane przez użytkownika zadania i pozwala na wykorzystywanie pełni możliwości oferowanych przez współczesne smartfony. Urządzenie obsługuje płatności bezkontaktowe oraz ładowanie bezprzewodowe, co pozwala Ci cieszyć się większą niezależnością podczas podróży i doładowywać swój smartfon przy różnych okazjach.

Ósma generacja smartfona od Apple zapewnia również dobrej jakości zdjęcia, które dzięki optycznej stabilizacji obrazu wychodzą ostre i czytelne, nawet kiedy są robione podczas gorszych warunków pogodowych. Aparat nagrywa również materiały wideo o rozdzielczości 4K, które dzięki wspomnianej stabilizacji wyglądają bardzo profesjonalnie. Przedni aparat o rozdzielczości 7 MPx i świetle f/2.2 pozwala na swobodne prowadzenie wideorozmów, jak również wykonywanie czytelnych zdjęć typu selfie. Wbudowany czytnik linii papilarnych to klasa sama w sobie i działa naprawdę szybko, co doskonale komponuje się z charakterem samego urządzenia. Wbudowane głośniki stereo również są głośne i klarowne, uprzyjemniając w ten sposób oglądanie multimediów na 4,7-calowym ekranie typu Retina o wysokiej rozdzielczości. Oferowane przez nas urządzenia są poddawane dogłębnym testom (polegającym na sprawdzeniu funkcjonowania aż 22 elementów), dzięki czemu oddajemy w Twoje ręce smartfon w pełni sprawny i gotowy do użycia.

mail-icon
Produkt dodany do ulubionych